Lancashire Hockey Umpiring Association

Lancashire Hockey Umpiring Association

Umpire Panels

Outdoor Men's Panels

Appointed Umpires

Simon Allen, Matt Atherton, Alex Diver, David Wright

Young Umpire

Ashleigh Abbott, Rhys Brownlow, Georgina Brumwell, Lauren Burrell, Olivia Bythell, Eleni Cullen, Elle Dorrington, Gessica-Rose Echarri-Berry, Rebecca Evans, Sophia Fowler, Lewis Gannon, Lauren Harkness, Mollie Harrison, Lily Helme, Shawn Hudson, Alexander Hughes, Joshua Steven Hughes, Mairead Lucas, Jenny Malings, Roland Parker, Rachel Plant, Nathan Redman, Ellie Rhodes, Abigail Richardson, Jonathan Seddon, Lauren Simkin, Kim Wan, Beth Wolstenholme, Lily Young

Outdoor Women's Panels

North Umpires

Lee Baxter, Roland Parker, Jenny Ratcliffe

Appointed

Rob Abbott, Carol Aitken, Simon Allen, Jean Arnold, Bob Ashton, Julie Ashworth, Matt Atherton, Bob Barlow, Samantha Barton, Lauren Bates, Ella Baxter, Simon Beard, Kim Bell, Laura Blunt, Gavin Breakell, Howard Briggs, Emma Brown, Rob Brownlow, Alan Buchanan, Karen Bunning, Ian Bythell, Jayde Christeansen, Kate Clarkson, Danieca Clegg, Tom Crump, Harrison Daly, Alison Davies, Gillian Davies, Yun Dean, Eric Dickinson, Alex Diver, Andrew Eland, Dave Elcock, Roger England, Jane Evans, Katie Evans, Simon Evans, Susan Evans, Damian Gilkes, Gayle Gledhill, Nicky Gomersall, Michael Goodwin, Kelly Gore, Leanne Grayston-Aldren, Ian Greenwood, Robert Hale, Elizabeth Hall, Steve Hamblett, Caroline Hampson, Georgina Hampson, Fiona Head, Simone Hill, Chris Hills, Rachel Hindley, Alex Holden, Mike Hollinshead, Alison Holroyd, Danielle Hornby, Lucy Horsfield, Kathryn Howarth, Thomas Hudson, Mick Huggon, David Hunt, Richard Isherwood, Derek James, Nick James, Nicola Jeffries, Rob Jepson, Robert Jepson, Gemma Jones, Gregory Key, Jennifer Key, Jacqui Knighton, Robin Kollewyn, Ann-Marie Lambert, Hannah Laverty, Amy Leck, Ken Lee, Wing-Shum Lee, Mike Lennon, Ashton Linda, Brian Linfield, Jon Lloyd, Zak Longstaff, Peter Mackarell, Stuart Mackie, Rucky Mahmood, Stuart Markland, Mike Marsh, Steven Mason, Paul Masterson, Simone McCaskill, David McCormack, Mike McDonagh, Sue McKee, Janet Metcalf, Beth Millman, Nigel Mulliss, Helen Norman, Jack Northern, Rachel Nurney, Jez Palmer, Michael Park, Amanda Parker, Victoria Parker, Steve Perruzza, Harold Petrie, John Pike, Karen Porter, Louise Preston, Phil Preston, Jessica Pye, Nick Rainbow, Jon Randall-Paley, Emma Reville, Rob Riley, David Rimmer, Mark Roberts, Sam Roberts, Sarah Rowley, Lynsey Salt, Anne Sanderson, Malcolm Shackleton, Chris Simcock, Lauren Simkin, Tracy Sloane, Alison Standeven, Dave Sterlini, George Sterlini, Anna Sutcliffe, Ian Swaine, Lindsey Tait, Carol Taylor, Clare Thompson, Michael Toole, Sarah Towers, William Frank Towers, Frank Towery, Dawn Treanor, Bethan Turner, Prad Uttamlal, Hayley Vinden, James Wake, Stuart Walmsley, Mark Watts, Ben Wells, Bethany Wells, Carol Wilkinson, David Williamson, Andrew Wood, Melissa Woods, Stephen Woolley, David Wright, Michael Wynne

Young Umpire

Ashleigh Abbott, Clarke Abbott, Kirsten Abbott, Rachel Arrandale, Amy Barrow, James Beamish, Abigail Birbeck, Libby Bonis, Luke Braithwaite, Jess Brownlow, Rhys Brownlow, Georgina Brumwell, Lauren Burrell, Olivia Bythell, Olivia Cottam, Eleni Cullen, Yasmin Dodd, Elle Dorrington, Gessica-Rose Echarri-Berry, Rebecca Evans, Antonia Fagan, Sophia Fowler, Nathan Fowles, Lewis Gannon, Aimee Gilmore, Sophie Greener, Lauren Harkness, Mollie Harrison, Lily Helme, Thomas Howard, Shawn Hudson, Alexander Hughes, Joshua Steven Hughes, Molly Jones, Alex Latham, Mairead Lucas, Jenny Malings, Chloe Mallinson, Victoria Matthews, Charlie Parry, Hana Patel, Rachel Plant, Nathan Redman, Ellie Rhodes, Abigail Richardson, Jonathan Seddon, Sophie Stratton, James Sutcliffe, Kim Wan, Beth Wolstenholme, Lily Young

Interactive System by...
Tex Solutions
www.texsolutions.ltd.uk